Üdvözlet

Tagdíj befizetések

Keresés Háromhegyek Közhasznú Egyesület

Véletlen

Időjárás

Partnereink - Támogatóink

Reklám

http://haromhegyek.mediacenter13.hu

Fórumok
Moderátorok: p csaba, csaba, haromhegyek, Ferdinánd, futojudit, farkasandi, drpdora
Szerző Üzenet
Ferdinánd
sze jan 25 2012, 11:19


Regisztrált tag #4
Regisztrált: k jan 18 2011, 06:33
Üzenetek: 100
Régebben tartozunk Budapesthez mint Csillaghegy vagy Békásmegyer. Lásd képtárban a térképek között. 1956 óta lakott terület.
Tehát tényleg senkinek nem fontos itt a rendbetétel, a telekalakítás, a fejlesztés. Arra a pár jóemberre aki folyamatosan adózik - és várja azt amit más évtizedekkel előbb megkap - meg csak legyintenek több évtizede.

F E R D I N A R T . H U
Vissza az elejére
rulezka
sze jan 25 2012, 10:09
Regisztrált tag #83
Regisztrált: sze okt 05 2011, 09:21
Üzenetek: 34
Ferdinánd épp ez jutott nekem si eszembe.. pont nekik kellene példát mutatniuk, na meg persze az egész Háromhegy területén említhetnénke azért az elmúlt 20 évből fejlődést.. mivel máshol (kerületen belül) rengeteg fejlődés, alakulás, változás volt.. na de errefelé?
nekem kezdetben mikor ide költöztünk rokonok/ismerősök/kollegák nem hitték el, hogy iylen elmaradott részen lakunk Bp-en belül.. és mégsem azt mondtam, hogy csepel sziget, hanem hogy 3. kerület.... 1 köpésre a Kokó lakóparktól... és itt nincs semmi sem....
Vissza az elejére
Ferdinánd
sze jan 25 2012, 05:00


Regisztrált tag #4
Regisztrált: k jan 18 2011, 06:33
Üzenetek: 100
Mindenki ledöbben akinek megemlítem, hogy itt van 3 lakott utca, ahol még vezetékes víz sincs! Budapest 2012.
Persze itt is a telekszabályozások a kifogás, amiből egy, állami tulajdon! Felvetül a kérdés, hogy a hivatali embereknek ilyen példával kell elől járni?

F E R D I N A R T . H U
Vissza az elejére
rulezka
sze jan 25 2012, 04:34
Regisztrált tag #83
Regisztrált: sze okt 05 2011, 09:21
Üzenetek: 34
pedig jó dolog lenne a fejlődés.....
és kellően időszerű is lenne már....
Vissza az elejére
Ferdinánd
h jan 09 2012, 11:52


Regisztrált tag #4
Regisztrált: k jan 18 2011, 06:33
Üzenetek: 100
Lassan tudtosul bennünk, hogy a lakók jó része csak úgy nem ad le a telkéből.
Ez kiváló kibúvót jelent az önkormányzat számára, mondván amíg nincs hely fejleszteni, nem tudja megvalósítani. De mivel nekik nem fontos ezeket a rendezéseket lezárni, véghezvinni, így az ügy hol itt hol ott elakad. Tehát valójában ez senkinek sem fontos. Addig sem kell többet foglalkozni a területtel.
Maximum az önkormányzat szégyene lehet, ha mindezt nagydobra verik.
De mivel ezt kezdi érezni, talán kicsit az új egyesület miatt is, így egyre többmindent lesznek kénytelenek itt megvalósítani.

Az egyik fő probléma, hogy még sok olyan telektulajdomos van, aki nem itt él és nagyívben t...ik az egészre. Ők úgy vannak vele, előbb vagy útobb úgyis fejlődik a környék, úgyis többet fog érni a telke, mit foglalkozzon ő másokkal, az ottlakókkal.



[ Módosítva sze jan 25 2012, 01:33 ]

F E R D I N A R T . H U
Vissza az elejére
 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System